طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی : امروزه داشتن یک مغازه اینترنتی همیشه برای فعالان اقصادی اهمیت بسیار بالایی داشته است . فروشگاه اینترنتی یکی از ابزار های بسیار مهم برای گسترش کسب و کار فعالان اقتصادی در دنیای اینترنت است . اینتن سایت دیزاین ارائه کننده خدمات طراحی سایت حرفه ای می باشد. در ادامه این مقاله امکانات فروشگاه اینترنتی اینتن سایت دیزاین را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

مشخصات طراحی سایت فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد . یک سایت فروشگاهی در گام نخست باید یک صفحه اصلی ویژه فروشگاهی داشته باشد . طراحی اختصاصی صفحه اصلی وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . این نکته را در نظر داشته باشید که صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی شما در حقیقت ویترین مغازه اینترنتی شما است . پس در چیدمان صفحه اصلی تان نهایت دقت را داشته باشید. در طراحی سایت فروشگاهی اینتن سایت دیزاین بخش ویژه گرافیک اینتن سایت دیزاین نظرات شما را در چیدمان صفحه اصلی و گرافیک وب سایت تان دریافت کرده و یک طرح گرافیکی اختصاصی برای شما طراحی می گردد.

پس از تایید طرح گرافیکی فروشگاه اینترنتی شما ، برنامه نویسی و تبدیل آن طرح به کد های برنامه نویسی و پیاده سازی آن بر روی سیستم مدیریت محتوا (پنل مدیریتی وب سایت) آغاز می گردد . این روند طراحی ، سایتی براساس نظرات شخصی شما ایجاد می نماید . البته در این بین نظرات کارشناسان اینتن سایت دیزاین برای طرح وب سایت فروشگاهی شما ارائه خواهد شد .

طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی های اولیه یک وب سایت فروشگاهی

داشتن سبد خرید ، مقایسه محصول ، امکان اضافه کردن بینهایت دسته بندی از ویژگی های اولیه یک وب سایت فروشگاهی می باشد . در این سیستم فروشگاه انلاین شما می توانید محصولاتتان را قرار داده و بفروش برسانید . همچنین داشتن اضافه به علاقه مندی ها ، کد تخفیف سایت فروشگاهی ، امکان ایجاد گالری تصویر هم از دیگر موضوعاتی است که در طراحی سایت فروشگاهی باید قرار گیرد .

رعایت اصول سئو طراحی سایت فروشگاهی

نکته بسیار ضروری در طراحی سایت فروشگاهی ، رعایت اصول و استاندارد های طراحی سایت و سئو می باشد. رعایت اصول سئو از نکات بسیار مهم و ضروری در امر طراحی سایت می باشد . سئو سایت یعنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ و یاهو ! با رعایت اصول سئو در طراحی سایت فروشگاهی شما می توانید در آینده رتبه های مناسبی در موتور های جستجو داشته باشید . این امر باعث افزایش بازددید وب سایت شما و ورود کاربران تخصصی به وب سایت شما خواهد شد . از موضوعاتی  که در سئو وب سایت باید رعایت شود بصورت زیر می باشد :

لینک دهی استاندارد در  وب سایت فروشگاهی

یکی از موضوعاتی که در سئو طراحی سایت فروشگاهی باید رعایت کرد ، داشتن لینک دهی و URL های استاندارد در وب سایت فروشگاهی می باشد . URL های بهینه بدین معنی است که باید عنوان محتوا بلافاصله پس از ادرسی اصلی وب سایت در لینک دهی یا همان URL وب سایت ذکر شود  .

سرعت لود مناسب وب سایت فروشگاهی

سرعت لود وب سایت در سئو وب سایت تاثیر بسیار زیادی دارد در طراحی سایت فروشگاهی باید این نکته را در نظر داشته باشید که سرعت وب سایت باید در حد مناسبی قرار گیرد . در طراحی فروشگاه اینترنتی اینتن سایت دیزاین سعی میگردد سرعت وب سایت در حد بسیار مناسبی قرار گیرد .

استفاده از کد های برنامه نویسی بهینه

نکته دیگری که در طراحی سایت فروشگاهی در بحث سئو باید رعایت شود استفاده از کدهای برنامه نویسی بهینه استفاده گردد . اینتن سایت دیزاین در طراحی سایت خود از کدهای استاندارد و بهینه استفاده می نماید این موضوع باعث ایندکس سریعتر محتوای وب سایت شما خواهد شد.