طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت در قرن 21 یکی از مهم ترین ابزار های معرفی کسب و کار ها به کاربران و خریداران در هر جامعه ای تبدیل شده است . طراحی سایت انواع و اقسام مختلفی را داراست ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری  و ...  از جمله موضوعاتی است که

 طراحی سایت شرکتی
امروزه بیشتر شرکت ها دارای وب سایت هایی هستند که مشتریان شان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آن سایت ها مراجعه نمایند. بسیاری از این شرکت ها هم به داشتن وب سایت حرفه ای نیاز دارند تا جلب نظر مشتری را بنمایند و مورد پسند کاربران قرار بگیرند. در مقاله حاضر، داشتن وب سایت رسمی شرکتی را برایتان شرح خواهم داد.

طراحی سایت شرکتی برای شما


وقتی تمام بخش های شرکتتان را در وب سایت تان معرفی می کنید، در واقع گستردگی کار و کسب تان به بازدیدکنندگان منتقل می شود و با نوع فعالیت و کار شما بیشتر آشنا می شوند لذا صفحه "درباره ما" که شرح فعالیت های شرکت است و همچنین "تماس با ما"  که آدرس و تلفن و احیانا نقشه محل شرکت را ارایه می کنند، 2 صفحه مهم و اثرگذار در هر سایت شرکتی می باشند.

ضمنا در صورت صلاحدید می توانید در صفحه دیگری به معرفی مدیران و کارمندان شرکت و نمایش رزومه آنها بپردازید. همچنین می توان فرمی جهت تماس بازدیدکنندگان تهیه کرد تا در صورت نیازشان بتوانند به شرکت ایمیل بزنند. برنامه های برای این بخش ها داریم که موقع بستن قرارداد خدمتتان عرضه می کنیم.
صفحه "اخبار و مقالات" را هم نباید فراموش کرد. زیرا وجود اخباری درخصوص زمینه فعالیت شرکت کاربران سایت را برای مدتی مشغول می کند که به این وسیله آمار بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد. در صفحه دیگری می توان به کارهای شرکت مثل فروش کالا یا ارائه خدمات اشاره نمود. طراحی گرافیک مناسب این بخش می تواند خیلی در افزایش آمار بازدیدکنندگان وب سایت موثر واقع شود.  ضمنا اگر مطالب و محتوای زیادی در سایت قرار دارد، می توان با طراحی بخش جستجو، کاربران را در یافتن مطلب مورد نظرشان یاری داد.
در صورت لزوم به راه اندازی سیستم فروش و پرداخت آنلاین هم می پردازیم. یک سیستم سبد خرید هم جهت تشویق کاربران به خرید آنلاین با ارایه تخفیف های خوب، قابل برنامه ریزی در طراحی سایت است. در طراحی یک وب سایت شرکتی مناسب می توان بخش های ذیل را در نظر گرفت:

    طراحی صفحه اتوماسیون اداری
    طراحی صفحه ارتباط با سایر ادارات
    طراحی صفحه اخبار ادارات
    طراحی صفحه ارسال نامه های اداری
    طراحی صفحه نمایش برخی خبرهای شرکت
    طراحی صفحه سیستم سفارش محصول
    طراحی صفحه معرفی مدیران، کارکنان و قسمت های گوناگون شرکت و...

لذا اگر صاحب شرکتی هستید که در فضای اینترنتی فاقد وب سایت است و حس می کنید رقیبان تان گوی سبقت را ربوده اند، همین الان کارتان را شروع کنید و درآمد ناشی از کسب و کار خود را افزایش دهید. درصورت نیاز به داشتن اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره دریافت نمایید.