چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 17:50

طراحی وب سایت کارخانجات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت کارخانجات طراحی سایت کارخانجات طراحی سایت کارخانجات

طراحی وب سایت کارخانجات : تمامی کارخانجات برای معرفی محصولات خود به افراد مختلف در کشور های مختلف نیاز به یک وب سایت آنلاین دارند ، در وب سایت آنلاین کارخانجات شما می توانید محصولات و محیط کارخانه خود رادر وب سایت به کاربران و مشتریان خود نمایش دهید . این موضوع باعث حس مناسبی در مشتریان شما خواهد شد.

طراحی سایت کارخانجات

طراحی سایت کارخانجات
طراحی سایت کارخانجات


اگر دارای کارخانه ای با مشتریان زیاد و درآمد خوب هم هستید باید همچنان امر تبلیغات را جدی بگیرید. چون در غیر این صورت کم کم رقبا از شما سبقت می گیرند و این امر باعث از دست دادن رونق کسب  کارتان می شود.خیلی از رقبای کاری تان اینک به شدت در فضای اینترنت در حال تبلیغات و فعالیت برای بالا بردن تعداد مشتریان و سود دریافتی خودشان هستند. شما هم می توانید یک وب سایت مناسب برای خودتان راه اندازی کنید تا بتوانید کسب و کار خود را بهتر معرفی نمایید و مشتریان زیادی داشته باشید.
در بخش «درباره ما» در وب سایت تان می توانید کسب و کار، سوابق و کارهای انجام شده تان را ارایه نمایید تا کاربران بیشتر با شما آشنا گردند  جلب اعتمادشان انجام شود.
در صفحه «تماس با ما» هم می توانید آدرس، شماره تلفن و نقشه محل کار خود را جهت اطلاع کاربران قرار بدهید. در این سایت می توانید فروش کالاهای تولیدی خودتان را انجام دهید و نیز تخفیف های خوبی هم به مشتریان تان بدهید تا آنها را به خرید کردن ترغیب نمایید.
ضمنا  دسته بندی کالاها را هم انجام دهید. کارشناسان اینتن سایت دیزاین می توانند با ظرافت بالایی این بخش را طراحی کنند تا کسب و کارتان بازدهی خوبی برایتان داشته باشد. نمایندگی های فروش تان را هم معرفی کنید تا مخاطبان تان در کم ترین زمان ممکن به محصولات تولیدی تان دسترسی داشته باشند.  در یک بخش هم استانداردها و گواهینامه هایی را که دریافت کرده اید قرار دهید تا نهایتا اعتماد کاربران را خودتان جلب نمایید. همچنین سوابقی از مدیران و کارکنان کارخانه ارائه کنید.
گرافیک وب سایت تان نیز مساله خیلی مهمی است تا کاربران را به سایت جذب نماید. کارشناسان مجرب ما در اینتن سایت دیزاین با اطلاع از چگونگی طراحی و گرافیک این نوع وب سایت ها می توانند بهترین چیدمان و گرافیک را برا وب سایت تان در نظر بگیرند.
خدمات ذیل در طراحی یک وب سایت کارخانه قابل ارایه هستند:
•    طراحی صفحه معرفی محصولات تولیدی
•    طراحی صفحه دسته بندی محصولات
•    طراحی صفحه معرفی نمایندگی ها و نیز خدمات پس از فروش
•    طراحی صفحه نمایش گواهینامه ها و استانداردها
•    طراحی صفحه تابلوی اعلانات جهت کارکنان و سهامداران و بسیاری خدمات دیگر...

چنانچه با مطالعه این مقاله تصمیم گرفته اید تا وب سایت اختصاصی کارخانه خود را داشته باشید و از رقبا عقب نمانید، می توانید از ماوره رایگان کارشناسان اینتن سایت دیزاین بهره مند گردید و ضمن تماس با مشاوران ما، اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید.

خواندن 670 دفعه