شنبه, 22 آبان 1395 ساعت 20:34

طراحی کردن سایت دو زبانه یا چند زبانه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه

طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه : طراحی سایت امروزه نه تنها برای حضور در بازار های داخلی بلکه برای حضور در بازار های خارجی یکی از نیاز های ضروری هر شرکت یا مجموعه اقتصادی است . از این رو طراحی سایت چند زبانه یا دو زبانه از اهمیت ویژه ای در این حوزه برخوردار است در ادامه این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید .

طراحی سایت دو زبانه
جهت ورود به دنیای تجارت الکترونیکی اول نیازمند طراحی سایت هستیم. بنابراین قبل از ورود به این حیطه، باید بازار هدف مان را در اینترنت مشخص نماییم: اینکه آیا میدان کاری مان را فقط در ایران درنظر گرفته ایم یا در کل دنیا. همچنین تعیین کشش بازار را در نظر داشته باشیم. بعد از تعیین هدف، بهترین کار دریافت مشاوره جهت طراحی وبسایت و بعد اقدام به طراحی سایت است.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: اینتن سایت دیزاین

 
طراحی کردن سایت دو زبانه برای تجارت الکترونیک

طراحی سایت، پس از تعیین اهداف تجارت الکترونیک انجام خواهد شد. اهداف، مشخص میکنند که سایت شما دو زبانه باشه یا چند زبانه. اگر فقط بازار داخل ایران را مدنظر دارید نیازی نیست به استفاده از سایت چند زبانه نیست. ولی در صورتی که برای گسترش کسب و کار خود اهمیت قایلید، بهتر است در طراحی سایت خود از زبان دوم و زبان های دیگری را که در ذهن دارید، ستفاده کنید.
در طراحی سایت شرکت های بزرگ دو زبانه بودن وبسیات شان جهت معرفی شرکت به سراسر دنیا حایز اهمیت بالایی است. به سهولت قادر به برقراری ارتباط با سایر کشورها هستند و به کسب و کارشان رونق می بخشند.

علت اهمیت طراحی سایت دو زبانه

از آنجایی که وب سایت شما ویترین کارتان محسوب میشود و بهترین کاتالوگ جهت معرفی شماست، پس بهتر است تا از همه این امکان استفاده نموده و اطلاعاتی را برای افراد نا آشنا با زبان ما، ارایه کنید و تنها راه برای نیل به این هدف، استفاده از طراحی سایت دو زبانه خواهد بود. هر کاربری که زبان فارسی را نداند با وارد شدن به بخش زبان دوم (انگلیسی) می تواند به سهولت کلیه اطلاعات لازم را بدست آورد و با شما ارتباط بگیرد و حتی از شما خرید کند.علاوه بر این موضوعات شما با سئو سایت تان می توانید خریداران جهانی هم داشته باشید . از نمونه های این گونه کسب و کار ها می توان به شرکت های فروش زعفران در ایران اشاره کرد که به کمک همین موضوع جایگاه ویژه ای در دنیای تجارت یافته اند .

مزیت طراحی کردن سایت دو زبانه بر سئو سایت

وارد شدن تعداد زیاد کاربران به وب سایت شما اعتبار شما را افزایش خواهد داد و در نتیجه سایت تان به نتایج بالای جستجو نزدیک میگردد. وجود مقالات به زبان انگلیسی در سایت تان، سایت شما را به نتایج بالا در جستجو میرساند. چون تعداد افراد بازدید کننده از وبسایت تان افزایش یافته و متعاقبا در نتایج گوگل به عنوان یک منبع اطلاتی مهم و خوب شناسایی خواهید شد.
برای سئو وب سایت می توانید با مشاوره سئو اینتن سایت دیزاین در تماس باشید .

خواندن 762 دفعه