دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 18:44

طراحی سایت ساختمانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت ساختمانی طراحی سایت ساختمانی طراحی سایت ساختمانی

طراحی وب سایت ساختمانی : شرکت های ساختمانی بزرگترین مراکز تجاری در ایران به شمارمی روند ، تامین کنندگان مصالح ساختمانی ، شرکت های سازنده واحد های آپارتمانی و انبوه سازان جزو شرکت های فعال در حوزه های ساختمانی هستند . طراحی سایت ساختمانی راهکاری مهم جهت گسترش کسب و کار شرکت های ساختمانی در اینترنتی می باشد . در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت .

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی

با توجه به افزایش روزافزون جمعیت، بازار ساخت و ساز همواره مشتری خود را دارد. برخی افراد فعال در این زمینه از نقش پر رنگ اینترنت در جذب مشتری غافلند و ممکن است به مرور مشتریان خود ا از دست بدهند چون از رقبای خود عقب می مانند. در این میان اگر بتوانید با طراحی و پیاده سازی یک وب سایت خودتان را به خوبی معرفی نمایید، کاربران زیادی برای دریافت اطلاعات مورد نیازشان به شما مراجعه می کنند و اماکن دارد به مشتریان تان هم تبدیل بشوند. کاربران اینترنت این روزها هر چیزی که نیاز دارند در اینترنت جستجو می کنند. کارشناسان ما در هنگام طراحی سایت شما طوری عمل می کنند که سایت تان دارای رتبه خوبی در موتور جستجوی گوگل باشد و جزو اولین یافته های گوگل باشد که نتیجتا مشتریان زیادی را برایتان در پی خواهد داشت.

بخش مهمی در سایت شما می تواند آرشیو پروژه های خاتمه یافته ساختمانی شرکت تان باشد. چون مشتریان دوست دارند بدانند شما چقدر حرفه ای هستید و چه کارهایی را در کارنامه کاری خودتان دارید. بهره گیری از گرافیک مناسب در این قسمت می تواند در جذب کاربران بیشتر موثر باشد. تیم کارشناسان حرفه ای ما در اینتن سایت دیزاین می تواند با کار کارشناسی روی این بخش، فروش تان را ارتقا بدهد و سود خوبی را عایدتان کند.
بخش دیگری که می تواینم در نظر بگیریم «مشارکت در ساخت» است که با دادن یک فرم آنلاین کاربران وب سایت بتوانند به سهولت با در تماس باشند. آدرس و شماره تلفن ها و نقشه دقیق شرکت هم در قسمت «تماس با ما» دسترسی مراجعین را به شما تسهیل می کند. در صفحه  « درباره ما» اطلاعات کامل تری درباره خودتان ارایه می دهید و به این شکل اعتماد کاربران بهتر جلب می شود.

 

خدمات قابل ارایه در یک وب سایت ساختمانی به شرح ذیل هستند:

ویژگی های طراحی سایت ساختمانی

    طراحی صفحه خدمات
    طراحی صفحه اعلام پروژه های انجام شده و در حال اجرا
    طراحی صفحه پیش فروش پروژه ها و پرداخت آنلاین    
    طراحی صفحه ثبت مشخصات زمین توسط کاربربرای مشارکت در ساخت
    طراحی صفحه درج نظرات کاربران برای پروژه ها و سرویس های مختلفی که نهایتا سبب رونق کسب و کارتان می شود.


اگر با خواندن مقاله حاضر مایل به داشتن وب سایت ساختمانی خود هستید تا از رقبا سبقت بگیرید، می توانید با کارشناسان اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات تکمیلی در این خصوص دریافت نمایید.

خواندن 451 دفعه