سه شنبه, 13 آذر 1397 ساعت 12:47

خرید بک لینک اشتباه است یا درست ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خرید بک لینک اشتباه است یا درست ؟

 

امروزه در طراحی سایت موضوعات مختلفی بسیار مورد بحث قرار می گیرند که یکی از آن ها بک لینک ها هستند. در تعریف ساده می توانیم اینگونه بگوییم که بک لینکها به پیوندهای گفته می شوند که از سایتهای دیگر به سایت شما داده می شود و هنگامی که شما پیوندی را از سایت خودتان به سایت دیگری می دهید ،سایت مقابل نیز از سایت شما بک لینک دریافت می کند. حالا این سوال مطرح می شود که آیا خرید بک لینک اشتباه است یا درست ؟ در جواب باید بدانید که خرید بک لینک اشتباه است. برای اینکه با دلایل اشتباه بودن خرید بک لینک آشنا شوید با ادامه این پست با ما همراه شوید....

تاثیرات منفی خرید بک لینک

با وجود اینکه بسیاری از وبمستران می دانند که خرید بک لینک بر سئو تاثیر منفی داشته است اما شاید شما هم بارها این سوال برایتان به وجود آمده است که خرید بک لینک اشتباه است یا درست ؟ پاسخ ساده بوده و خرید بک لینک اشتباه است. در صورتی که شما می خواهید در گوگل جایگاه خوبی بدست بیاورید و برای کارهایتان یک برنامه ریزی دراز مدت دارید ، خرید بک لینک روش خوبی نمی باشد چون در آینده می تواند منجر به ایجاد مشکلات جدی برای شما شود. 

چگونه گوگل متوجه پولی بودن بک لینک ها می شود و در صورتی که خرید بک لینک از سایتهای انجام شود که پیج رنک بالا دارند چه تاثیری خواهد داشت؟ شما زمانی می توانید در انتخابات گوگل موفق شوید که رای بیشتری را از سوی آن بدست بیاورید. جالب است بدانید که بک لینک ها از سوی گوگل به عنوان یک رای مثبت شناخته می شوند. گوگل خیلی واضح اعلام کرده که خرید بک لینک مغایر با سیاستهای آن بوده و به عنوان یک تخلف مشخص می شود. مشکل اینجاست که کاربران فکر می کنند میتوانند موتور جستجو را فریب بدهد و با خریداری کردن رای در انتخاب گوگل موفق می شوند اما گوگل الگوریتم بسیار قدرتمند و پیچیده ی دارد که بر بک لینک ها نظارت می کنند. 

در چندین سال گذشته افراد زیادی اقدام به خرید بک لینکهای از سایت های با پیج رنک بالا کرده اند چون میدانند که این گونه تاثیر بیش تری بر روی سئو خواهند داشت. گوگل با استفاده از کلمه های که اطراف بک لینک هستند موضوع سایت را تشخیص میدهد. وقتی می توان گفت که خرید بک لینک موثر است که با سایتهای پیوند داده شود که با زمینه کاریتان مرتبط هستند و البته جز سایت های معتبر به شمار بروند. 

یکی دیگر از نکاتی که نباید از آن غافل شد کلمه یا عبارت لینک شده است و همچنین کلمه های که در اطراف آن قرار داشته اند. چون بک لینک تان بر آن کلمه کلیدی در گوگل موثر می شود و نه همه ی کلمه های که شما آن ها را به عنوان هدف خود انتخاب نموده اید. 

گوگل چگونه خرید بک لینک را تشخیص می دهد؟

همه ی ما می دانیم که گوگل دارای الگوریتم های بسیار پیچیده ی است و البته که بسیار هوشمند هستند و مداوم در حال بروزرسانی نیز می باشند پس چیزی نمی تواند از دید گوگل مخفی بماند حتی اگر برای اندک زمان کوتاه یک سایت جایگاهی بدست بیاورد به زودی توسط گوگل شناسایی می شود. یکی از مهم ترین راهکارهای که گوگل استفاده می کند تیم ویژه ی است که برای مقابله با این پدیده تعیین کرده است و آن ها وظیفه دارند که در اینترنت گشت و گذار کرده و سایتهای فروشنده لینک را شناسایی کنند. در صورتی که شما برای خرید بک لینک یک سایت مناسب را پیدا نموده باشید هیچ دلیلی وجود ندارد که تیم گوگل نیز نتواند آن سایت را شناسایی نماید. 

البته گوگل کاربران را تشویق به معرفی وب سایتهای می کند که قصد دارند موتور جستجوگر گوگل را فریب بدهند. در چنین شرایطی سایت خریدار و فروشنده به واسطه گوگل جریمه می گردند. از جمله معیارهای دیگری که به واسطه آن سایتهای متخلف توسط گوگل شناسایی می شوند، میزان لینکهای ورودی در یک مدت زمان مشخص به سایت شما و زمینه کاری سایتهای مرجع است. 

اگر قصد دارید بک لینک خریداری کنید حتما به سراغ سایت های بروید که با زمینه کاری شما مرتبط هستند و برای خرید با صاحب سایت در تماس باشید نه اینکه به سراغ واسطه های تبلیغاتی بروید. نیازی نیست برای همه ی صفحه های وب سایت بک لینک بخرید بلکه تنها تبلیغ را در صفحات خاص محدود نمایید. 

 

خرید بک لینک ارزان - انبوه - رایگان

 

خرید بک لینک ارزان - انبوه - رایگان

حتما بارها دیده اید که تبلیغ های زیادی در خصوص خرید بک لینک ارزان شده است ولی بهتر است به جای اینکه بگویید بک لینک ارزان این تیتر را جایگزین کنید " خرید بک لینک بی کیفیت" چرا که هیچ ارزانی به دلیل نیست و هر کسی قادر است در محیطی که شما هستید برای خود لینک سازی کند. 

خرید بک لینک انبوه نیز یکی دیگر از شیوه های خرید بک لینک است. این مورد نیز دقیقا مثل بک لینک ارزان است. وقتی شما در زمان کوتاهی لینک خودتان را در سایت های زیادی می گذارید دقیقا به گوگل اعتراف میکنید که آن ها غیر طبیعی هستند. 

خرید بک لینک رایگان به عنوان بدترین روش برای لینک سازی خارجی به شمار می رود. توصیه می کنیم به شدت از این روش دوری کنید و اصلا از آن استفاده نکنید. آدرس سایت شما به وسیله ی ابزارهای انلاین دریافت شده و در بسیاری سایت دایرکتوری گذاشته می شود که شما با اینکار در یک زمان بسیار کوتاه توانسته اید لینک های بسیاری را بسازید و البته لینک های را از صفحه های کم ارزشی دریافت کرده اید. 

نکته) سایت های بسیاری وجود دارد که اقدام به فروش بک لینک می کنند و با جستجوی ساده می توان لیستی زیادی از آن ها را در اختیار داشت. اگر شما از خرید بک لینک تجربه ی نداشته باشید و فریب شعارهای تبلیغاتی را خورده باشید ، میتوان تاثیر منفی بر روی سئو سایت تان به وجود بیاورید و برای همیشه آن را از دست داده باشید. فراموش نکنید که یکی از جدیدترین تکنیک ها در اینترنت سئوی منفی است که در آن هدف از بین بردن جایگاه رقبا می باشد. 

 

خواندن 182 دفعه