یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 17:42

طراحی وب سایت صرافی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
طراحی سایت صرافی طراحی سایت صرافی طراحی سایت صرافی

طراحی سایت امروزه برای هر شغلی یک نیاز مهم و ضروری است . طراحی سایت صرافی هم یکی از این موضوعات است.در طراحی سایت صرافی باید نکاتی را مد نظر قرار داد که در ادامه این مقاله به بررسی این موضوعات خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

طراحی سایت صرافی
طراحی سایت صرافی

بسیاری از افراد امروزه نیاز به ارزهای رایج مثل دلار و یورو دارند تا بتوانند کارهایی مثل خرید آنلاین، رزرو هتل و حتی ثبت نام آزمون های زبان را انجام دهند. وب سایت های صرافی موجود در ایران معدود هستند  و ظاهر مطلوبی ندارند که عموما کاربر پسندی زیادی ندارند. خرید و فروش ارز می تواند آنلاین انجام شود مشروط به درنظر گرفتن خواسته مخاطب و  طراحی و پیاده سازی وب سایت مناسب.
شرکت اینتن سایت دیزاین تجربه خوبی در امر طراحی و پیاده سازی سایت های صرافی است. همچنین می توانیم کلمات کلیدی را در نظر بگیریم که کاربران در هنگام جستجو در گوگل جهت یافتن این سایت ها استفاده می کنند، لذا وب سایت تان رتبه خوب و بالایی را در میان رقبا بدست خواهد آورد.
می توانید حتی نرخ سکه و طلا را هم در این سایت قرار بدهید تا سایت تان در آینده به عنوان مرجع نمایش قیمت ارز، سکه و طلا در میان سایت های دیگر شناخته شود. با داشتن بازدیدکنندگان زیاد، شرکت ها و صاحبان مشاغل وب سایت شما را جهت تبلیغات خود انتخاب می کنند و از این راه هم می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.
برای سایت صرافی شما یک طراحی خاص و کاربر پسند در نظر می گیریم تا جذب سایت شوند و زمان زیادی را در آن بگذرانند و باز هم به سایت شما سر بزنند و سایت شما را به دیگران هم معرفی کنند.

نمایش نمودار نوسان قیمت ارز و طلا و تجزیه و تحلیل های بازار هم می تواند جزو جذاب ترین قسمت های سایت تان باشد.
گذاشتن آدرس، تلفن و شماره حساب هایتان در وب سایت صرافی، به کاربران امکان می دهد تا به سهولت از شما ارز تهیه کنند. می توانید در این مورد از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید. حتی در اخذ نماد اعتماد اینترنتی برای سایت تان کمک خواهیم کرد.

سرویس ها و خدمات قابل ارایه در وب سایت صرافی  فروش سکه و ارز به شرح ذیل می باشند:

 

مشخصات طراحی یک سایت صرافی

    طراحی صفحه همه خدمات درخصوص حواله های بانکی و...

       

    طراحی صفحه محاسبه آنلاین هزینه ارز درخواستی

       

    طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما

       

    طراحی صفحه جدیدتریناخبار و مقالات درخصوص تحولات سکه و ارز در بازار داخلی و جهانی

       

    طراحی صفحه اعلام لیست قیمت و سیستم جستجو

 

    طراحی صفحه قبول کردن تبلیغات

       

    طراحی صفحه نسخه موبایل و تبلت

       

    طراحی صفحه دریافت کد مشتری و تخفیفآنلاین

       

    طراحی صفحه اعلام ساعت کشورهای دیگر برای کاربر پسند کردن سایت

       

    طراحی صفحه تبدیل ارزهای دیگر و محاسبه هزینه آن به تومان

       

    طراحی صفحه بهینه سازی سایت تان در گوگل برای جلب بازدید کنندگان زیادتر

   

برای دریافت اطلاعات تکمیلی جهت طراحی و پیاده سازی یک وب سایت صرافی با مشاوران ما دراینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و با داشتن وب سایت مناسب، از رقبای کاری تان سبقت بگیرید.

خواندن 717 دفعه