دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 17:23

طراحی وب سایت وکلا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت وکلا طراحی سایت وکلا طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا : وکیلان یکی از مشاغل بسیار پر طرفدار در بین فعالان اقتصادی و تجاری به شمار می روند . امروزه هر شغلی نیاز دارد که در دنیای اینترنت فعالیت داشته باشد . اولین راه برای فعالیت در دنیای اینترنت طراحی سایت وکلا می باشد در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید .

طراحی سایت وکلا

طراحی وب سایت وکلا


خیلی از افراد برای دریافت جواب سوالات شان زمان زیادی را در اینترنت جستجو می کنند و گاهی هم بدون یافتن پاسخ مد نظرشان، خسته می شوند و حتی صرفنظر می کنند. اگر وکلا بدانند که وجود یک وب سایت در زمینه کاری شان تا چه می تواند عواید برایشان به ارمغان بیاورد، حتما برای داشتن یک وب سایت مناسب دست به کار می شوند.
داشتن یک وب سایت عالی با طراحی حرفه ای و رسمی برای یک وکیل می تواند کمک کند تا افراد آنلاینی که در جستجوی وکیل با تجربه می گردند، شما را به راحتی پیدا کنند. چنانچه رزومه کاری تان را در سایت بگذارید، کاربران راحت تر می توانند تصمیم بگیرند که برای حل مشکل شان به شما مراجعه کنند.

صفحه "تماس با ما" که در آن آدرس و تلفن و نقشه دفتر خود را قرار داده اید می تواند برقراری ارتباط کاربران را با شما آسان کند. حتی می شود فرم "تماس با ما" را هم طراحی کرد تا کاربران بتوانند از طریق ارسال ایمیل سوالات خودشان را از شما بپرسند و پاسخ دریافت کنند.

حتی می شود سوالات رایج کاربران را در صفحه ای به انضمام پاسخ هایشان گذارد تا به راحتی دسترسی داشته باشند. با اجرای طراحی حرفه ای در چیدمان سوالات تلاش می کنیم تا کاربران آنلاین سریع تر جواب سوالات خود را بیابند.

ضمنا می توان به عضوگیری در وب سایت هم پرداخت تا   بازدید بیشتر درگیر سایت شوند و آمار بازدید به این طریق بالا برود. امکان بازدید آنلاین پرونده مشتریان و مواردی مثل تعیین وقت قبلی برای ملاقات یا پیگیری روند پرونده را هم می توان در نظر گرفت. ایجاد امکان پرداخت آنلاین هم موردی است که می توان در طراحی سایت در نظر گرفت تا مشتریان با خیال راحت خاطر نسبت به پرداخت اقدام کنند. از جمله مزایای این روش پرداخت،  امکان نگهداری سوابق، چاپ و حتی ایمیل نمودن آنها می باشد.
اخبار و مقالات هم می تواند جزو قسمت های پر بازدید وب سایت تان محسوب شود. می توانید با گذاردن اخبار و مقالات متعدد نظر کاربران را جلب نمایید و رتبه خود را در جستجوی گوگل ارتقا دهید. گوگل خیلی به این موارد اهمیت می دهد و هر چه وجود اخبار و مقالات سایت تان بیشتر باشد، احتمال دیده شدن سایت تان هم در نتایج بالای گوگل بیشتر است. برای نمونه در این صفحات می توان از کتاب های قانون بهره جست یا بخش آموزشی برای علاقمندان در نظر گرفت تا به وب سایت تان وفادار بمانند و هر روز به سایت سر بزنند.
وب سایت وکلا سرویس ها و خدماتی را به شرح ذیل می تواند به کاربرانش عرضه کند:

بخش های داخلی طراحی سایت وکلا


    طراحی صفحه مقالات حقوقی
    طراحی صفحه نمایش برنامه هفتگی
    طراحی صفحه بخش آموزش های حقوقی
    طراحی صفحه خبرهای حقوقی
    طراحی صفحه پرداخت آنلاین هزینه ها
    طراحی صفحه ارسال مطالب روزانه برای کاربران وب سایت

بیقه خدمات قابل ارایه در طراحی وب سایت وکالت تان را در زمان مراجعه حضوری و بستن قرار داد در اختیارتان قرار می دهیم. اینتن سایت دیزاین در همه مراحل با شما می ماند چون باور داریم موفقیت شما، موفقیت ماست. در صورت داشتن سوالات یا درخواست اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خواندن 478 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 17:51