یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:38

طراحی سایت شخصی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت شخصی طراحی سایت شخصی طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی یکی از موضوعات بسیار مهم در برندینگ شخصی بحساب می اِد اگر شما به دنبال مطرح کردن توانایی های خود در حوزه کاریتان می باشید طراحی سایت شخصی می تواند نیاز های شما از این موضوع را برطرف نماید در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت به کمک این مقاله شما می توانید اطلاعات مفیدی از طراحی سایت برای خودتان را بدانید . با اینتن سایت دیزاین همراه باشید .

طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی


اگر چه خیلی از افراد از شبکه های اجتماعی مثل facebook  (برای ارتباط با دوستان و پیدا کردن شان) و LinkedIn (برای ارتقای کسب و کار خود) بهره می گیرند ولی از نظر دیگران وقتی یک فرد حرفه ای محسوب می شوید که در مکاتبات رسمی تان از ایمیل های یاهو یا گوگل استفاده نکنید و ایمیلی به نام خودتان اشته باشید. لذا اول باید سایت شخصی خود را داشته باشید تا در فضای اینترنت بهتر دیده شوید.
علت دیگر برای لزوم داشتن یک سایت شخصی بازدید کاربران از آن است تا با دیدن صفحات تماس با ما و صفحه مشخصات تان و رزومه کاری تان اعتمادشان نسبت به شما جلب شود.


علل داشتن وب سایت های شخصی:

    دسترسی راحت کاربران به شما

با گسترش فن آوری، خیلی از شرکت ها جهت جذب نیروی کاری شان از روش های سنتی مثل روزنامه کمک می گیرند و برای صرف کردن هزینه اندک به سراغ فضای اینترنت می روند. تمایل دارند اطلاعات بیشتری مثل رزومه، تصویر یا مهارت های فرد مورد نشرظان را به سهولت از طریق اینترنت بیابند. پس از سرچ کردن نام تان در اینترنت، وقتی سایت شما ا در یافته های گوگل ببینند برایشان با ارزش خواهد بود.

    وقتی شغل مد نظرتان، شما را پیدا می نماید.

وقتی یک وب سایت شخصی دارید مثل این است که هر روز دارید رزومه کاری تان را برای افراد مختلف ارسال میکنید. با داشتن ک وب سایت شخصی در واقع می توانید خیلی از فرصت های شغلی شما را توسط کارفرما دریافت کنید.  

    رزومه دیجیتالی داشته باشید.

قبلا نیاز بود همه رزومه ها پرینت بشوند ولی اکنون می توان رزومه ها را به شکل دیجیتال ارایه کرد.

 

خدمات قابل ارایه در یک وب سایت شخصی:

   

    صفحه رزومه کاری

   

    صفحه تماس با ما

   

    صفحه گالری تصویر

   

    معرفی شما به دیگران توسط کاربران

   

    مدارک و مهارت ها

   

    گفتگوی آنلاین

   

    ارایه آدرس شبکه های اجتماعی تان مثل facebook و ...

   

    توضیح کسب و کاری که در آن حرفه ای و با تجربه هستید

   

    نمایش ویدیوهای مفید برای کاربران سایت

   

    مدیریت همه قسمت هایی فوق تحت نام پنل مدیریتی

   

    ارسال نظرات کاربران و سایر قابلیت ها که شما را بیشتر در فضای اینترنت نشان می دهد.

 

چنانچه با مطالعه مقاله حاضر، علاقمند به داشتن وب سایت شخصی تان شده اید و قصد طراحی آن را دارید، با مشاوران ما در اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

خواندن 492 دفعه