یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:59

طراحی وب سایت مدرسه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت مدرسه طراحی سایت مدرسه طراحی سایت مدرسه

مدارس جزو یکی از مکان های بسیار مهخم در زندگی انسان ها در جوامع مختلف به شمار می رود . هر فردی برای آغاز زدگی اجتماعی خود ابتدا وارد مدرسه می شود . از این رو انتخاب مدرسه برای افراد یکی از مهم ترین موضوعات می باشد . مدارسی که در دنیای اینترنت حضور دارند می توانند یک گزینه بسیار مهم برای دیده شدن در بین مردم می باشد از این رو هر مدرسه ای برای پیشرفت و افزایش شاگردان خود می تواند یک سایت طراحی نماید. در طراحی سایت مدارس علاوه بر موضوع اشاره شده ارتباط موثر با اولیا و مربیان هم از دیگر موضوعاتی است که در طراحی سایت مدارس می توند برای یک مدرسه مفید واقع گردد .

طراحی سایت مدرسه

طراحی وب سایت مدرسه


فضای اینترنت روز به روز در حال گسترش است و بسیاری از مردم برای پیدا کردن آنچه مد نظرشان است در اینترنت و از طریق موتور جستجوی گوگل به جستجو می پردازند. پیدا کردن مدرسه مناسب هم از جمله موارد بسیار مهم برای والدین است که امروزه برای یافتن آن از گوگل کمک می گیرند و با تایپ کلمات کلیدی مد نظرشان این کار را انجام می دهند و با جستجوی اولیه در اینترنت و پیدا کردن موارد مناسب، پس از بازدید از آنها و مذاکره با مسوولان مدرسه، انتخاب نهایی را انجام می دهند. با گسترش روزافزون فناوری اطلاعات در بخش وب سایت، مدیران مدارس می توانند برای معرفی بیشتر و بهتر مدرسه خود، کادر آموزشی و خدماتی که ارایه می دهند بکوشند. شما با بیان اهداف آموزشی، برنامه ها و امکانات خود می توانید خانواده های بیشتری را متقاعد کنید که مدرسه شما برای فرزندشان مناسب است و لذا تعداد بیشتری دانش آموز جذب نمایید و این به معنی سوددهی بیشتر  برای شما می باشد.

بخش های مختلفی برای یک وب سایت مدرسه می توان در نظر گرفت: می توان بخش هایی چون ارتباط اولیاء و مربیان، اعلام نمرات آنلاین و برنامه ریزی درسی را طراحی و از امکانات موجود، بهره برداری نمود. حتی می توانیم برای وب سایت شما بخشی طراحی کنیم تا به شکل آنلاین ویدئو کنفرانس برگزار کند و کمک نماید تا والدین را در جریان اداره کردن مدرسه بگذارید. بخشی هم برای فارغ التحصبلان قابل طراحی است تا به مدرسه سابق خود سر بزنند و نظرات خود را با دانش آموزان در میان بگذارند.

 

نیاز های اساسی در طراحی سایت مدارس

خدمات قابل ارایه در یک وب سایت مدرسه به شرح ذیل است:

    طراحی صفحه تماس با مابرای سهولت ارتباط والدین دانش آموزان با کادر مدرسه
    طراحی صفحه اعلام آنلاین نتایج آزمون های دانش آموزان
    طراحی صفحه گذاشن فایل هایی برای تمرین هر درس به صورت جداگانه
    طراحی صفحه دعوت به همکاری
    طراحی صفحه گالری تصاویر
    طراحی صفحه ثبت نام آنلاین دانش آموزان
    طراحی صفحه گذاشتن جزوات آموزشی آنلاین
    طراحی صفحه گفتگوی آنلاین
    طراحی صفحه ارزیابی تحصیلی
    طراحی صفحه کتابخانه دیجیتال و موارد دیگری که در زمان عقد قرارداد برایتان شرح خواهیم داد.

با بهینه سازی وب سایت تان و رعایت موارد دیگری که کارشناسان ما در نظر خواهند داشت، سایت شما در رتبه های بالای گوگل قرار خواهد گرفت و بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می نماید که مشتریان تان از میان آنها خواهند بود.

لذا اگر مایلید که تجربه آنلاین عالی در سفارش وب سایت مدرسه خود داشته باشید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگانی که توسط کارشناسان ما به شما ارایه می گردد بهره مند گردید.

 

 

خواندن 532 دفعه