دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 17:52

طراحی سایت نمایشگاهی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت نمایشگاهی طراحی سایت نمایشگاهی طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت نمایشگاهی : اغلب شرکت های تبلیغاتی که در دنیای اقتصاد فعالیت می نمایند نیاز به یک جایگاه اینترنتی هستند از این رو طراحی سایت برای فعالان در حوزه تبلیغات نمایشگاهی موضوعی بسیار مهم است . در این مقاله به طراحی سایت نمایشگاهی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

طراحی سایت نمایشگاهی

 

طراحی وب سایت نمایشگاهی

به مناسبت های مختلف، در بخش های مختلف کشور و با موضوعات و زمینه های متنوع، نمایشگاه هایی هر ساله برگزار می شوند و وقتی که زمان افتتاح و برگزاری نمایشگاه نزدیک می شود صاحبان مشاغل دست به کار می شوند تا حتی با خرج کردن هزینه های بالای در نمایشگاه فوق، بهتر دیده شده و توسط مشتریان مورد استقبال واقع گردند.  درست است که تبلیغ کردن در روزنامه و مجله تا حدی می تواند ایشان را به هدف مدنظرشان برساند ولی در واقع اگر یک وب سایت نمایشگاهی ویژه و خوب داشته باشند، کمک شایان و قابل توجهی در اطلاع رسانی به کاربران درخصوص وجود نمایشگاه مذکور و جذب مشتریان هر چه بیشتر خواهد نمود.   

مشتریان تان وقتی ببینند شما به عنوان صاحب شرکت فقط جهت ارایه محصولات تان در یک نمایشگاه که هر ساله هم در آن حضور دارید، وب سایت جداگانه و خاص طراحی و پیاده سازی کرده اید، خیلی احساس رضایت خواهند نمود و همین مساله به ظاهر ساده می تواند در فکر مشتریان تان بسیار مثبت و موثر باشد.

لذا تلاش کنید تا از همین الان برای تبلیغ محصولات تان در نمایشگاهی که هر ساله در آن شرکت می کنید برنامه ریزی کنید. با تیم مشاوران متخصص اینتن سایت دیزاین تماس بگیرید. اطلاعات مورد نیاز و همچنین توقعات تان را از داشتن وب سایت نمایشگاهی تان با مشاوران ما در میان بگذارید. کارشناسان ما  تا موقع برگزاری نمایشگاه، وب سایت تان را طراحی نموده و آن را در گوگل بهینه سازی می کنند. لذا برای کاربران شناسانده می شوید و خیلی از همین کاربران تبدیل به مشتریان تان خواهند شد. از رقبای کاری تان سبقت می جویید و سود خوبی بدست می آورید.
اصولا اطلاعاتی به شرح ذیل در وب سایت های نمایشگاهی  وجود دارند:   

مشخصات یک طراحی سایت نمایشگاهی

    اطلاعاتی درخصوص زمان برگزاری نمایشگاه

   

    ارایه اطلاعاتی درخصوص غرفه با بیان جزئیات و نقشه آن

   

    طراحی بخش"تماس با ما" برای ارتباط راحتتر مشتریان با شما

   

    طراحی قسمت نظرسنجی

   

    طراحی اطلاعات همکاران تان در برگزاری نمایشگاه

   

    طراحی دستاوردهای پس از برگزاری نمایشگاه

   

    ارتباط با مشتریان تان بوسیله وب سایت

   

    طراحی آنلاین آنچه درغرفه تان اتفاق می افتد برای اطلاع بازدیدکنندگان آنلان و سایر موارد...

 

لذا اگر می خواهید وب سایت نمایشگاهی خود را برای نمایشگاه آتی در اختیار داشته باشید، هم اینک با کارشناسان اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های آنها بهره مند گردید.

 

خواندن 457 دفعه