یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:52

طراحی سایت گردشگری

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت گردشگری طراحی سایت گردشگری طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت برای توریست ها و افرادی که عاشق سفر هستند هم از دیگر موضوعات بسیار پر طرفدار در حوزه طراحی سایت می باشد. اینتن سایت دیزاین براساس تجربه فعالیت چندین ساله خود در حوزه طراحی سایت توانسته در طراحی های خود نمونه های بسیار حرفه ای و قدرتمندی در این حوزه را به مشتریان خود ارائه نماید. اگر شما هم به دنبال طراحی سایت گردشگری هستید می توانید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات زیادی در حوزه طراحی سایت گردشگری بدست آورید همچنین در صورت نیاز به طراحی با ما در ارتباط باشید .

طراحی سایت گردشگری

طراحی وب سایت گردشگری

امروزه خیلی از افراد پیش از اینکه به سفر بروند، با بررسی محل مورد نظرشان در محیط اینترنت، برای سفر خود یک برنامه ریزی خوب انجام می دهند تا مسافرت مطلوبی داشته باشند. لذا وب سایت های گردشگری و معرفی چنین اماکنی همیشه در معرض دید کاربران آنلاین در هر کشوری بوده است.  دادن اطلاعاتی مانند هتل ها و قیمت تورها و اماکن دیدنی و ... میتواند برای هر کاربری جذاب باشد. برای داشتن یک وب سایت مناسب در امر گردشگری می توانید از مشاوره کارشناسان اینتن سایت دیزاین بهره مند شوید تا وب سایت مورد نظرتان را طراحی و بهینه سازی نمایند.

این نوع وب سایت ها به علت داشتن بازدیدکنندگان و کاربران زیادشان، قادر به فروش آنلاین کالاها (مانند خرید چمدان مسافرتی و مایحتاج سفر) هم هستند. حتی به علت داشتن ترافیک بالا، صاحبان مشاغل تمایل خواهند داشت تا تبلیغات خود ا به اینگونه سایت ها واگذار کنند. در این صورت می توانید با بدست گرفتن کار تبلیغات هم سود خوبی به دست بیاورید.

در این وب سایت ها خدمات ذیل، قابل ارایه هستند:

    طراحی صفحه ای درخصوص ایران و شهرهای آن
    طراحی صفحه فرهنگ و هنر
    طراحی صفحه صنایع دستی و گردشگری
    طراحی صفحه اطلاعاتی درباره گردشگری
    طراحی صفحه مربوط به عکس ها و تصاویر
    طراحی صفحه موسیقی سنتی استان های مختلف
    طراحی صفحه جذابیت های استان های گوناگون
    طراحی صفحه راهنمای برنامه ریزی برای سفر
    طراحی صفحه نقشه جامع استان ها و سایر مواردی که کاربران را به وب سایت شما جذب خواهند کرد.
    می توانید اطلاعات چندین تور و آژانس مسافربری را هم در وب سایت خود قرار می دهید. اگر خودتان هم این موارد را در اختیار ندارید، می توانید با عقد قراردادهایی با آژانس های مسافربری، پکیج های آنها را در سایتتان قرار دهید و از این راه هم کسب درآمد نمایید.

خدمات ذیل در این نوع وب سایت ها قابل ارایه و عرضه هستند:

    طراحی صفحه معرفی تورهای داخلی و خارجی
    طراحی صفحه اخبار و مقالات درخصوص گردشگری، آژانس های مسافرتی و غیره ...
    طراحی صفحه پیش فروش ها
    طراحی صفحه تورهای لحظه آخری
    طراحی صفحه دریافت تبلیغات شرکت های مختلف
    طراحی صفحه ارایه اطلاعات هتل ها و اطلاعات مورد نیاز افراد قبل از آغاز سفرشان.
    چنانچه علاقه دارید تا یک وب سایت گردشگری داشته باشید هم اکنون با مشاوران ما در اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

خواندن 504 دفعه