دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 19:11

طراحی وب سایت فیلم و موزیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت فیلم طراحی سایت فیلم طراحی سایت فیلم

طراحی وب سایت فیلم و موزیک : اگر به دنبال طراحی سایت برای دانلود فیلم وموزیک دارید در این مقاله نیاز های مهم برای طراحی سایت فیلم و موسیقی مورد بررسی قرار میگیرد شما می توانید اطلاعات مفیدی از این موضوع را در این مقاله داشته باشید با ما همراه باشید .

طراحی سایت فیلم

طراحی وب سایت فیلم و موزیک

افراد در همه سنین به موسیقی علاقمند هستند و به دنبال موسیقی مورد علاقه خود در فضای اینترنت جستجو می کنند. بیشتر افراد تجربه دانلود چند آهنگ و فیلم را به شکل رایگان از وب سایت های مربوطه انجام داده اند و حتی چنین وب سایت هایی را به دیگران هم معرفی کرده اند. اصولا چنین وب سایت هایی که کار دانلود فیلم و موسیقی را بر عهده دارند، مطالب مفیدی پیرامون محصول فرهنگی، به بازدیدکنندگان سایت شان ارایه می کنند و در جذب کاربران بیشتر به وب سایت خود می کوشند.
این نوع وب سایت ها به خاطر داشتن کاربران زیاد مورد استقبال شرکت ها و صاحبان مشاغل قرار می گیرند تا تبلیغات آنها را دریافت کنند و در نتیجه سود خوبی بدست آورند. لذا صاحبان وب سایت های فیلم و موسیقی، همه نواحی صفحه وب سایت خود را تعرفه بندی می کنند و بدین شکل سود بدست می آورند.
عظیم ترین وب سایت در این خصوص، وب سایت یوتیوب است.

خیلی اشخاص به علت سرعت نامناسب اینترنت نمی توانند به صورت مستقیم آهنگ دانلود کنند لذا ایت امکان را هم دارید که محصول فرهنگی تان را بفروشید و سایت مذکور را تبدیل به فروشگاه اینترنتی جهت ارایه محصولات فرهنگی نمایید و مخاطبان زیادی داشته باشید. نحوه ارسال محصولات برای مشتری هم می تواند بوسیله پنل مدیریتی تان انجام شود تا هر ساعت سفارشات را بررسی و نسبت به ارسال شان اقدام کنید.
کارشناسان ما در اینتن سایت دیزاین به نحوی کار طراحی و پیاده سازی وب سایت شما را انجام می دهند تا دارای بیشترین کاربر باشد و در نتایج بالای گوگل یافت شود.
در وب سایت فیلم و موزیک خود می توانید آهنگ ها و موزیک های قابل ارایه خود را دسته بندی کنید و در اختیار کاربران بگذارید طوری که بتوانند در بخش جستجوی سایت، فایل مد نظر خود را پیدا کنند. پنل مدیریتی را طوری برای تان در نظر می گیریم که خودتان به سهولت تمام کارهای مربوطه را بتوانید انجام بدهید.
خدمات قابل ارایه در وب سایت های فیلم و موزیک به شرح ذیل هستند:

   

    طراحی صفحه حساب کاربری ویژه برای کاربران پرداخت کننده آبونمان ماهانه (دانلود نامحدود و تماشای برخی قسمت های وب سایت که برا بقیه ناممکن است)

   

    طراحی صفحه فروش فیلم، موزیک و زیرنویس و...

   

    طراحی صفحه محصولات منتخب

   

    طراحی صفحه امتیاز دهی و درج نظرات کاربران درخصوص هر محصول

   

    طراحی صفحه دسته بندی محصولات و ...

لذا در صورتی که با مطالعه این مقاله، مایل به داشتن وب سایت فیلم و موزیک خودتان جهت داشتن درآمد بیشتر شده اید می توانید با کارشناسان اینتن سایت دیزاین جهت طراحی و پیاده سازی چنین وب سایتی تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

خواندن 481 دفعه