دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 18:51

طراحی سایت گالری تصاویر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت گالری طراحی سایت گالری طراحی سایت گالری

طراحی وب سایت گالری : گالری عکس جزو پر طرفدار ترین وب سایت های اینترنتی به شمار می رود از این رو بسیاری از فعالان اینترنتی به دنبال راه اندازی سایت های گالری تصاویر و ویدئو هستند . در این مقاله به بررسی طراحی سایت گالری تصاویر خواهیم پرداخت.

طراحی سایت گالری

طراحی سایت گالری عکس

به علت پیشرفت سریع اینترنت و مراجعه روزافزون کاربران برای دریافت احتیاجات خود به وب سایت های مختلف، خیلی از هنرمندان و صاحبان گالری ها ضمن فروش سنتی محصولات خود، اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت مربوطه برای معرفی کسب و کار خود نموده اند و از این راه محصولات خود را به فروش می رسانند. آنها روال کار خود را در اجاره کردن جایی برای ارایه و عرضه محصولات هنری خود عوض کرده اند و از راه های دیگری به این کار مشغول هستند. ضمنا هنرمندان با داشتن یک وب سایت اختصاصی می توانند دلال ها را از مسیر خود حذف نمایند و مستقیماْ با مشتریان خود در ارتباط باشند.
یک وب سایت گالری در زمینه های ذیل می تواند طراحی و ارایه شود:

    وب سایت عکاسان
    وب سایت عکاسانصنعتی
    وب سایت دکوراسیون
    وب سایت کارهایمدلینگ

 

سرویس هایی که در چنین وب سایت هایی قابل ارایه هستند به شرح ذیل می باشند:

    نمایش حرفه ای عکس ها با افکت خیلی زیبا
    امکان ارسال عکس بوسیله کاربران وب سایت
    فرستادن نظرات و پیشنهاداتبوسیله کاربران وب سایت جهت تصویر مد نظر
    طراحی صفحه تماس با ما شامل آدرس و تلفن جهت مراجعه مشتری، همچنین ارایه رزومه هنرمند
    طراحی سیستم نظرسنجی برای یک مطلب یا عکس
    طراحی سیستم پسندیدن تصویر (Like) جهت تعیین عکس های برتر درون سایت و سایر قابلیت ها و خدمات کاربر پسند تا کاربران وقت بیشتری در سایت شما بگذرانند و مشتری شما بشوند.

اگر وب سایت شما کاربران زیادی به صورت روزمره داشته باشد، شرکت های دیگر و صاحبان مشاغل تمایل پیدا می کنند تا تبلیغات حرفه و کسب و کار خود را به شما بسپارند تا در وب سایت تان در معرض دید کاربران قرار دهید. پس داشتن کاربران بیشتر می تواند از این راه هم سود خوبی را عاید شما کند. لذا باید در جهت ارتقای سایت و کاربر پسند کردن آن بکوشید تا کاربران وقت و زمان بیشتری را در سایت شم بگذرانند و حتی وب سایت تان را به دیگران هم معرفی نمایند.
اگر با مطالعه این مطلب، به فکر ایجاد تحول و تغییر در شیوه سنتی کسب و کار خود افتاده اید و می خواهید با استفاده از روش های جدید تکنولوژی، یک وب سایت گالری برای خودتان داشته باشید می توانید با مشاوران حرفه ای ما در اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید، از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید و اطلاعات تکمیلی مد نظرتان را کسب نمایید.

خواندن 514 دفعه