یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:04

طراحی وب سایت صنعتی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
طراحی سایت صنعتی طراحی سایت صنعتی طراحی سایت صنعتی

کارخانجات و مراکز صنعتی جزو یکی از مراکز بسیار فعال در هر جامعه ای می باشد . طراحی سایت صنعتی و طراحی صنعتی کارخانجات یک موضوع بسیار مهم برای افزایش فروش در دنیای اینترنت می باشد . در ادامه این مقاله به بررسی روند طراحی سایت صنعتی و .. خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

طراحی سایت صنعتی

طراحی یک وب سایت اختصاصی برای شما جهت معرفی اشتغال، سرویس و خدمات تان می تواند مشتریان زیادی را برایتان به ارمغان بیاورد که نتیجه اش به دست آوردن سود بیشتر است. در کشورهای توسعه یافته، خیلی از مردم در فضای اینترنت به دنبال کالاهای صنعتی مورد نیازشان جستجو می کنند. این امر کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن، آنچه را که می خواهند به دست بیاورند و در زمان و هزینه های دیگرشان صرفه جویی کنند.
از جمله پیشرفت های صنعت در ایران، فروش آنلاین محصولات خودرویی است که با انتخاب رنگ و سایر مشخصات مدنظرشان را آنلاین انتخاب کنند. در سطح کلان برای مردم جامعه این مساله به خوبی جا افتاده است که می توانند محصولات صنعتی را هم آنلاین بخرند. در حقیقت زمینه برای ایجاد وب سایت صنعتی خیلی مناسب است و در صورت داشتن چنین وب سایتی مشتریان زیادی خواهید داشت.


وب سایت های صنعتی میتواند در دسته بندی های ذیل قرار می گیرند:

    وب سایت های ارایه محصولات پتروشیمی
    وب سایت های ارایه محصولات فولادی، آهنی و...
    وب سایت های ارایه محصولات خانگی مثل محصولات آشپزخانه و...
    وب سایت های ارایه محصولات و قطعات خودروهای سبک و سنگین
    وب سایت ارایه تمام خدمات قالب بندی و سایر مواردی که درخصوص آنها می توان تصمیم گیری نمود.

 

در طراحی سایت شما می توان صفحه تماس با ما را در نظر گرفت تا با درج آدرس و شماره تلفن های محل فعالیت تان به کاربران در جهت یافتن محل شما کمک نماییم. همچنین در صفحه درباره ما می توان شرحی از فعالیت های گذشته و در حال انجام تان قرار داد تا به کاربران درباره زمینه کار و فعالیت تان آگاهی داده شود. می توان همچنین از مقالات جدید درخصوص کسب و کارتان و اخبار مربوطه نیز بهره گرفت تا کاربران هر روزه برای دریافت اخبار جدید به سایت تان سر بزنند که این امر به علت ترافیک زیاد سایت، آن را جزو رتبه های بالای موتور جستجوی گوگل قرار خواهد داد که نتیجتا در پی جستجوی کلمات کلیدی کاربران در گوگل، وب سایت شما جزو رتبه های اول نمایش داده می شود. این امر سبب می شود تا کاربران زیادی از سایت تان بازدید کنند و از میان آنها مشتریان زیادی هم پیدا خواهید کرد.

ضمنا در پی داشتن بازدیدکنندگان زیاد، صاحبان شرکت ها و صنایع، تبلیغات کسب و کار خودشان را به شما می سپارند و این مساله برای شما سود خوبی به همراه خواهد داشت.

اگر پس از مطالعه مقاله فوق، خواهان داشتن یک وب سایت صنعتی برای خود هستید می توانید با مشاوران متخصص ما در اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

خواندن 502 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 18:19