سه شنبه, 20 آذر 1397 ساعت 22:00

رپورتاژ آگهی چیست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یکی از روش های است که برای تبلیغ می توان از آن استفاده کرد و به صورت یک گزارش تهیه می شود و در وب سایتی درج می گردد. این روش برای تبلیغ بسیار موثر است چون خواننده در زمان مطالعه آن ، با یک تبلیغ بی طرف روبرو می شود و تاثیرگذاری آن بر مخاطبان بسیار زیاد است. برخی از شرکتهای که طراحی سایت را انجام می دهند ،به مشتریان که محصولی را ارائه میدهند یا خدمتی را عرضه می کنند روش تبلیغ رپورتاژ آگهی را توصیه می کنند. اگر می خواهید اطلاعات کاملی را از رپورتاژ آگهی بدست بیاورید با ادامه این پست در اینتن سایت دیزاین با ما همراه شوید...

رپورتاژ آگهی

در اینترنت وب سایتهای زیادی وجود داشته است که همواره تلاش می کنند تا محتوایات با کیفیت را تولید کنند و در وب سایت شان انتشار بدهند و به همین واسطه میتوانند بازدیدکنندگان زیادی را به سمت وب سایت خود جذب کنند. در کشور ما ایران برای تبلیغ می توان از روش های مختلفی استفاده کرد مثل تبلیغات متنی، تبلیغات بنری و... که هر کدام از آن ها تاثیر خود را داشته اند. 

از جمله روش های که چنین وب سایت های برای کسب درآمدشان استفاده می کنند ،رپورتاژ آگهی است. چنین وب سایت های برای اینکه رپورتاژ آگهی شما را در وب سایت خود قرار بدهند مبلغی را از شما دریافت می کنند که این هزینه معمولا با توجه به میزان بازدیدکنندگان روزانه وب سایت تعیین می گردد. 

رپورتاژ آگهی یعنی چه؟

اگر از دسته افرادی هستید که تا به حال در مورد رپورتاژ آگهی مطلبی را نشنیده باشید قطعا دوست دارید پیش از هر چیزی یک تعریف واضح و دقیق از رپورتاژ آگهی را در ذهن خود داشته باشید. رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ در واقع تبلیغی بوده که به شکل یک گزارش است و مخاطبانی که آن را می بینند و میشنوند یا میخوانند اینگونه تصور می کنند که با گزارشی بی طرف روبرو هستند. در اصل تلاشهای سامان یافته زیادی صورت می گیرد تا بتوان یک محصول یا خدمت در ذهن مشتریان به بهترین شکل صورت بگیرد. 

با این تعریف شاید تصور کنید که رپورتاژ آگهی از روش های تبلیغی جدید است ولی اینگونه نیست و در گذشته ها نیز از این شیوه برای تبلیغ استفاده می کرده اند. رپورتاژ آگهی را می توان یکی از بهترین روشهای برای بهبود وضعیت سئو و لینک سازی دائمی دانست که البته این موضوع با توجه به کاهش میزان تاثیر بک لینک و جریمه های در نظر گرفته شده توسط گوگل برروی تبلیغات متنی است. 

زمان استفاده از رپورتاژ آگهی 

برای وب سایت های که در صفحه ی اول گوگل نیستند و رتبه ی بالایی ندارند ،زمان مناسبی به شمار نمی رود و بهترین زمان وقتی است که شما رقابت نزدیکی با دیگر رقبا داشته باشید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که رپورتاژ آگهی برای معرفی یک محصول یا خدمت صورت می گیرد یا اینکه برای بهبود وضعیت سئو و بهینه سازی سایت رپورتاژ دهنده صورت می گیرد. 

 

زمان استفاده از رپورتاژ آگهی

 

در صورتی برای شما خرید رپورتاژ موثر خواهد بود که شما جایگاه مناسبی را در کلمه کلیدی هدفتان بدست آورده باشید و حداقل حضور شما در صفحه ی اول گوگل باشد. اگر می خواهید شانس خودتان را در بدست آوردن جایگاه بهتر نمایید می توانید از خرید بک لینک استفاده کنید. همچنین برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر  لینک خرید بک لینک اشتباه است یا درست ؟ را نیز مطالعه نمایید. همانطور که اشاره کرده ایم اگر موفق نشده اید که جایگاه خوبی بدست بیاورید یا اینکه در صفحه های بعدی نتایج گوگل حضور دارید این تکنیک مناسب شما نیست.

نگارش رپورتاژ آگهی

با این توضیح که برای شما ذکر کرده ایم حتما به تاثیرگذاری رپورتاژ آگهی پی برده اید ولی این نکته را در خاطره تان داشته باشید که هر رپورتاژی نمی تواند موفق باشد و باید در نگارش آن دقت های لازم انجام شود و حتما اینکار را به شرکتهای پذیرنده رپورتاژی بسپارید که تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه داشته اند. رپورتاژ آگهی به شما این امکان را می دهد که در سایت آگهی دهنده یک صفحه را ایجاد نمایید که از لحاظ محتوایی در سطح بالایی قرار داشته است. در زمان نگارش متن رپورتاژ آگهی باید نکاتی را مد نظر بگیرید که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشد: 

1) حتما محتوایاتی را که اماده می کنید حداقل از 700 کلمه و حداکثر دارای 1200 کلمه بوده باشد. 

2)برای محتوای آگهی خود از تگ های H2 استفاده نمایید. 

3)در لینکهایتان از تگ نوفالو استفاده نکنید

4)در رپورتاژ آگهی به کلماتی که لینک می دهید دقت کنید که دقیقا همان عبارت های باشد که قصد دارید برای آن ها جایگاه کسب نمایید

5)سعی کنید در لینک سازی از عبارت های طولانی استفاده نمایید و عبارت های را که زیاد جستجو می شوند و عمومی هستند را به عنوان هدف انتخاب نکنید

6)در متن جایگزین تصویرها سعی کنید از کلمات کلیدی هدف استفاده نمایید

7)اصلا از متون تکراری برای رپورتاژ آگهی استفاده نکنید و سعی کنید محتوای تهیه شده تان کاملا تازه و به صورت اختصاصی باشد. 

8)اگر وب سایت هدف شما امکان ارسال دیدگاه را داشته است ، کامنت گذاری را در این صفحه انجام داده تا به افزایش اعتبار و ارزش آن کمک نمایید. 

نگارش رپورتاژ آگهی

اصلی ترین نکات در زمان خرید رپورتاژ آگهی

1)حتما برای خرید رپورتاژ آگهی از سایت های استفاده کنید که با حوزه فعالیت شما مرتبط هستند اینگونه شانس بیش تری در رسیدن به موفقیت خواهید داشت

2)برای هر رپورتاژ آگهی که انجام می دهید یک متن اختصاصی را در نظر بگیرید و اکیدا از استفاده متون تکراری خودداری نمایید

3)در رپورتاژ آگهی تان از پنج بک لینک بیش تر استفاده نکنید

4)برای هر یک صفحه از سایت، فقط از یک لینک در متن استفاده کنید

5)برای صفحات داخلی سایت رپورتاژ آگهی را بخرید

6)حتما در اماده سازی رپورتاژ آگهی خود از تصاویر نیز استفاده نمایید

7)از خرید بک لینک برای رپورتاژ آگهیتان استفاده کنید

8)می توانید از رپورتاژ آگهی رایگان یا پست مهمان نیز استفاده کنید

9)حتما اعتبار دامنه و همچنین spam score را از سایت اگهی دهنده بررسی نمایید

10)برای نگارش محتوایات رپورتاژ آگهی حتما از افراد متخصص و باتجربه استفاده کنید

 
خواندن 158 دفعه