دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 18:20

طراحی سایت با وردپرس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت با وردپرس طراحی سایت با وردپرس


طراحی سایت با وردپرس : طراحی سایت معمولا به چندین روش انجام می پذیرد . طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا متن باز ، طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ! در بین سیستم های مدیریت محتوا یکی از پر طرفدار ترین سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است که در این مقاله به بررسی طراحی سایت با وردپرس خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

طراحی سایت با وردپرس
وردپرس سیستم مدیریت محتوای محبوبی در دنیا است و بسیاری از افراد طالب طراحی سایت با ورد پرس  می باشند که به علت مزایای زیاد آن امری منطقی است. در مقاله حاضر، علت پر طرفدار بودن طراحی سایت با وردپرس بررسی می شود.  

وردپرس مناسب ترین سیستم مدیریت محتوا جهت طراحی سایتنکات مهم که در طراحی سایت باید رعایت شوند:  طراحی وب سایت جذاب و اختصاصی قالب، رعایت سرعت لود شدن سایت، امنیت، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت.
با رعایت کردن موارد فوق می توان بهترین سایت را طراحی نمود.

طراحی سایت با وردپرس در 2 حالت زیر بررسی می شود:

    طراحی سایت با وردپرس و طراحی قالب اختصاصی برای سایت : وردپرس افزونه های بسیاری دارد و همین طور پشتیبانی قوی و مناسبی از هسته وردپرس انجام می شود. سیستم به صورت کد باز و دارای کدهای سبک می باشد. هر شخصی با اطلاعات و دانش متوسط php به سهولت قادر به شخصی سازی وردپرس خواهد بود.
    سئو سایت وردپرس : چون پایه سئو جهت طراحی وبلاگ ایجاد شده است و در اصل محتوا محور می باشد. سئو قدرتمندی دارد . به علاوه افزونه های سئو سایت بسیاری جهت وردپرس طراحی شده اند که قدرت سئو در وردپرس را افزایش داده و ارتقا می دهد.

آیا همه این موارد سبب شده اند تا مشتریان به وردپرس تمایل پیدا کنند؟

خیر. اینطور نیست چون کلیه موارد فوق را در  cms های دیگر هم می شود پیاده نمود. اصلی ترین علت هم رابط کاربر خیلی راحت وردپرس جهت مدیریت کردن محتوای سایت وردپرسی می باشد. وردپرس با راحت انجام دادن این بخش برای کاربران و مدیران سایت ایشان را تشویق و ترغیب به طراحی سایت با وردپرس نموده است .

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره جهت طراحی سایت با وردپرس و  نیز طراحی قالب وردپرس با کارشناسان اینتن سایت دیزاین تماس حاصل فرمایید.

 

خواندن 630 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 19:48

موارد مرتبط