سئو سایت

سئو سایت یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یکی از پرطرفدار ترین خدمات در حوزه خدمات تجارت الکترونیک می باشد. سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی وب سایت برای  موتور های جستجو می باشد . اما SEO چه کاربرد هایی برای کسب و کار ها و تجارت های آنلاین می تواند داشته باشد ؟ در این مقاله به بررسی تاثیر سئو سایت در گسترش کسب و کار ها و متد های سئو سایت در اینتن سایت دیزاین خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید .

تاثیر سئو سایت در گسترش کسب و کار ها

سئو سایت و حضور شما در بین ۱۰ سایت صفحه اول گوگل باعث می شود شما در معرض نمایش کاربران بسیاری که به دنبال کسب و کار شما در اینترنت هستند قرار میگیرید . این عامل باعث خواهد شد در گام نخست بازدید وب سایت شما افزایش یابد . گام دوم برای تبدیل این بازدید کننده به مشتری این است که شما در محتوای صفحه ورودی تان اطلاعات بسیار دقیق و مناسبی به مشتری ارائه دهید تا مشتری حس اعتمادی نسبت به شما داشته باشید . پس گام دوم هم زمانی باید انجام پذیرد که هنوز بحث سئو انجام نپذیرفته است . بعد از این موضوعات مشتری با ذهنیتی آماده با شما بصورت ایمیل یا تلفنی تماس خواهد گرفت .

سئو سایت

سئو سایت چه مزایایی نسبت به روش های دیگر تبلیغات دارد  ؟

سئو سایت یکی از روش های تبلیغات بسیار تاثیر گذار در کاربران اینترنتی دارد اما چرا ؟ در تحقیقاتی که در سال های گذشته انجام شده نتایج بسیار جالبی رسیده اند براساس این تحقیقات سلیقه مردم در سالهای گذشته بسیار تغییر کرده است و افراد برای یافتن یک خدمت جدید یا یک محصول در اولین گام در دنیای اینترنت به دنبال آن هستند و با توجه به اینکه موتورجستجوی گوگل اولین ابزار جستجو در ایران برای یافتن یک واژه استفاده می گردد . حضور در نتایج این موتور جستجوی پرطرفدار به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای گسترش کسب و کار را دارد .

این نکته زمانی اهمیت بالایی می یابد که کسانی از این تبلیغ هدفمند شما استفاده می نمایند که به دنبال این خدمت یا محصول هستند . پس هوشمندانه ترین تبلیغات در عصر حاضر در دنیای اینترنت استفاده از سئو وب سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل می باشد . در این نوع تبلیغات ،‌تبلیغات شما در معرض نمایش افرادی خواهد بود که نیازمند خدمات شما هستند ، این تبلیغات در مقایسه با تبلیغات سنتی مثل تراکت ، روزنامه و ... در این است که کسانی که تبلیغ شما را در آنها میبینند شاید نیازمند خدمات شما نیستند . پس هزینه گزاف این نوع تبلیغات سنتی امروزه به عنوان یک ابزار بسیار ناکارآمد بحساب می آید .

مشاوره افزایش رتبه سایت در گوگل

اینتن سایت دیزاین با داشتن کارشناسان خبره و رده اول مشاوره افزایش رتبه در گوگل را بصورت ویژه در اختیار مشتریان و صاحبان صنایع قرار می دهد . برای مشاوره افزایش رتبه سایت در گوگل می توانید با اینتن سایت دیزاین در ارتباط باشید تا نکات بسیار ضروری در بهینه سازی سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل را از کارشناسان ما دریافت نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که افزایش سایت در گوگل روش های بسیار زیادی را داراست ، اما تمامی این روش ها نمیتواند شما را به سر منزل مقصود برساند . بسیاری از تازه کاران در حوزه سئو با تکیه بر برخی از روش های خطر ناک سئو باعث حذف شما از نتایج گوگل خواهند شد . اینتن سایت دیزاین با تکیه بر روش های اصولی و استاندارد توانسته تا کنون بیش از 300 پروژه موفق در حوزه سئو سایت را در اختیار مشتریان قرار دهد . استفاده از روش های استاندارد باعث ماندگاری بیش از بیش شما در صدر نتایج گوگل خواهد شد . این نکته را در نظر داشته باشید که ماندگاری در صدر نتایج نیازمند برخی از فعالیت های پس از کسب رتبه در گوگل را خواهد داشت که اینتن سایت دیزاین این روش ها و موارد رابه شما آموزش خواهد داد .

برای مشاوره سئو سایت و افزایش سایت از طریق دنیای اینترنت با ما تماس بگیرید .

ارسال درخواست مشاوره سئوسایت